Ml. žákyně

Velká cena Prahy 2020 mladších žákyň - nedohrána!

14.9.2020

V sobotu byla uspořádána VC Prahy mladších žákyň, kde bylo přihlášeno 12 družstev, ta byla rozdělena dle loňských výsledku do tří skupin po čtyřech týmech a každý tým sehrál zápas každý s každým. Vzniklo pořadí, kde nejlepší týmy z prvních míst + nejlepší tým na druhém místě šli do skupiny o 1-4. místo, druzí + 2 nejlepší z třetích míst šli do skupiny o 5 - 8. místo a zbylé týmy do skupiny o 9 - 12. místo. Zároveň bylo upraveno podání, kde tým který podával 3x po sobě měl povinnou ztrátu, nikdo u tohoto pravidla neprotestoval ba naopak se toto pravidlo setkalo s úspěchem.

Po odehrání základních skupin, kde nám počasí přálo následovala obědová pouza, skupiny většinou měli jasný průběh, výjimku vytvořili zápas Slavia - Braník kde druhý set končil za stavu 30:32 a hurá do třetího setu a tím pádem nám nathl skupinu B. 

Po obědové pauze jsme se pustili do finálových zápasů, ovšem počasí se začalo zhoršovat, až nakonec ten déšť opravdu přišel a to na konci druhého kola, kdy někdo stihl dohrát a někdo byl v koncovce druhého setu. Bohužel i když nakonec pršelo asi 45 minut, zůstaly nám kurty částečně pod vodou a turnaj byl ukončen bez udělení jakékoliv ceny, neboť to nebylo možné.

Jandera Tomáš, ředitel turnaje.