Ml. žákyně

Výsledky 4. kola přeboru ml. žákyň: suverénní Olymp!

20.12.2017

V letošním ročníku soutěže přeboru Prahy mladších žákyň předvádí družstvo PVK Olymp Praha A opravdu "spanilou jízdu", neboť i ve 4.kole vyhrálo skupinu bez ztráty setu s impozantním skóre míčů 150/90! Ani v jediném setu Olymp A nepovolil soupeřkám dostat se přes hranici 20 uhraných bodů ... a tyto výsledky umožnily celku Olympu (80 bodů) navýšit náskok v celkovém bodování soutěže na 5 bodů před největšími rivalkami ze Studia Sport A, které mají 75 bodů. Třetí v turnaji i celkově jsou hráčky SK Kometa Praha A se 71 body, čtvrtý je Olymp B se 68 body, sestupuje však do II. ligy 5. kola.

Jak potom vypadaly další sestupy a postupy? Ze druhé ligy nahoru míří celkově 5. Orion Praha A (66 bodů), který vyhrál skupinu před celkově 6. SK Slavia Praha (59). Turnaj III. ligy vyhrál celek Tatranu Střešovice A (8.m. - 50) před 10. ABC Braník (40). Skupinu IV. ligy ovládl 11. SK Dansport Praha s 38 body a turnaj V. ligy vyhrál celkově 15. Orion B (24) před 18. Tatranem Střešovice B 11). Sestupy: z II. do III. ligy celkově 12. Studio Sport B (37 bodů), ze III. ligy sestupuje 14. Olymp D (31), a ze IV. ligy do skupiny V. ligy 5. kola sestupuje celkově 17. ZŠ Mikulova s 20 body. V přílohách k článku najdete výsledky 4. kola přeboru Prahy mladších žákyň s tabulkanmi a s celkovým bodováním, které zpracovala vedoucí soutěže Radka Mihaličková.