Perličky

Světová volejbalová trenérská show 15.-16.6.- Ostrava

8.4.2019

 

Unikátní konference se světově uznávanými kouči se již podruhé uskuteční v ČR. Premiéra se konala loni v Č. Budějovicích a sklidila nevídaný ohlas, nyní se 2. ročník připravuje v Ostravě. World Volleyball Coaches Show proběhne 15. - 16. června 2019 ve sportovní hale VŠB v Ostravě. 

Lístky na Světovou volejbalovou trenérskou show jsou v prodeji a během úvodních dnů se již několik desítek trenérů registrovalo. Lístky jsou dostupné ve dvou variantách - Standardní lístekVIP lístek

Trenérská show bude zaměřena na mládežnický volejbal (chlapecký i dívčí). V praktických ukázkách přímo na palubovce sportovní haly představí světově uznávaní trenéři své pohledy a názory na moderní volejbal. Vše bude simultánně překládáno do českého a polského jazyka.

Jedná se o zcela výjimečnou volejbalovou konferenci, kde můžete čerpat nejnovější poznatky od špičkových odborníků. 

Nejpopulárnější volejbalová stránka v Polsku, Siatka.org je partnerem show. Předpokládá se účast 400 – 500 volejbalových trenérů z celé Evropy a bude se jednat o největší volejbalovou konferenci v Evropě.

Výhody trenérské show pro vás:
-    3 světoví odborníci, které nikde jinde neuvidíte
-    Simultánní překlad do češtiny (polštiny)
-    12 hodin praktických přednášek o mládežnickém volejbale
-    Výměna názorů se špičkovými trenéry, kteří se show zúčastní
-    Největší volejbalová konference v Evropě!

Video o lektorech ZDE.

Massimo Barbolini je italský volejbalový trenér a zároveň jeden z nejúspěšnějších ženských volejbalových trenérů na světě. Massimo vyhrál s Itálii dvakrát mistrovství Evropy v roce 2007 a 2009. V roce 2007 a 2011 zvítězil ve Světovém poháru s Itálií. Navíc třikrát vyhrál Ligu mistrů a také Mistrovství světa klubů. M. Barbolini nyní vede první tým v italské ženské Sérii A1, mužstvo Novary. Během své kariéry již získal ohromujících 29 titulů v národních a mezinárodních soutěžích. V Itálii je často zván na volejbalové semináře a workshopy, kde předkládá své znalosti italským trenérům.

Marian Jelínek je uznávaný mentální kouč, bývalý osobní trenér Jaromíra Jágra. Mezi jeho největší trenérské hokejové úspěchy se řadí zlatá medaile z MS v roce 2005 ve Vídni, dva mistrovské tituly s pražskou Spartou a zisk Prezidentského poháru s HC Plzeň. Individuálně spolupracuje s řadou vrcholových sportovců, například s tenistkou Karolínou Plíškovou. Své mnoholeté zkušenosti z vrcholového sportu využívá při inspirativních přednáškách pro manažery, na vysokých školách, konferencích v Čechách i v zahraničí, ale i v rámci osobního koučování. M. Jelínek je také autorem či spoluautorem devíti knih, z nichž dvě vyšly v Německu.

Javier Weber je volejbalový trenér a bývalý nahrávač Argentiny. Během své kariéry odehrál 613 zápasů za argentinskou reprezentaci v letech 1985 – 2002. Javier je jeden z mála hráčů ve volejbalové historii, který hrál na pěti mistrovství světa.. Je držitelem bronzové medaile ze Soulu 1988. J. Weber trénoval pět let v Brazílii, v Řecku vyhrál titul v roce 2006. V letech 2008 – 2013 byl hlavním trenérem argentinské reprezentace. Již deset let pracuje v Personal Bolivaru, nejlepším argentinském klubu, a je nejúspěšnějším trenérem v historii klubu s devíti tituly v lize a poháru. 

Více jak 15 let se věnujeme volejbalu a nejen naše znalosti, ale také znalosti lidí kolem nás, budeme předávat vám. 

Zůstaňte nám věrní, protože "Volejbal je naše vášeň". 

S volejbalovým pozdravem
Jiří Popelka, Volley Country

listek-svetova-volejbalova-trenerska-show-VIP (2).jpg