St. žáci

Sobota 16.3. bude patřit závěru přeboru st.žáků !

27.2.2019

V titulku k tomuto článku se sice hovoří o tom, že první den víkendu 16.-17. března bude patřit starších žákům ale není to docela pravda, neboť se ve stejný den budou konat závěrečné turnaje dalších dvou věkových kategorií - juniorek a minivolejbalu dívek. Přesto z chlapeckých soutěží to budou právě starší žáci, na kterých bude stát úkol zahájit nejvýznamnější pražská mládežnická finále v bojích o tituly přeborníků Prahy 2018/19!

Tradičně v tělocvičnách fakultní základní školy v Brdičkově ulici na Lužinách se střetnou v turnaji I. ligy týmy domácího "Áčka" a "B" týmu Lvů se soupeři z Dansportu, Proseka A, Orionu A a z Komety, aby se co nejčestněji rozloučily s letošní soutěží. O medailích je totiž prakticky rozhodnuto, neboť lídr tabulky SK Prosek Praha A se 40 body vede soutěž o 4 body před týmem VK Lvi Praha A (36), třetí místo obsazuje SK Kometa (31) před 4. Orionem A (27), pátý je SK Dansport s 26 body.

Turnaj II. ligy pořádá SK Meteor Praha v tělocvičně ZŠ Žernosecká ve stejnojmenné ulici v Praze 8 a zúčastní se jej hostitelský tým Meteoru, a dále Řevnice, Prosek B a Orion B. Začátky obou turnajů jsou v 9 hodin, jen připomínáme, že po skončení turnaje I. ligy budou za přítomnosti zástupce Pražského volejbalového svazu slavnostně předány přebornické medaile a diplomy družstvům.

Komise mládeže PVS (26.2.2019).