St. žáci

Starší žáci ČZU A nezaváhali ani ve 4. kole přeboru!

11.2.2015

Naše otázka, kterou jsme si položili v záhlaví úvodního článku k rozpisu čtvrtého soutěžního kola, byla velice rychle favoritem zodpovězena. Nejlepší tým soutěže - volleyball.cz ČZU Praha A (40 bodů celkově) totiž svého "úhlavního" rivala porazil 2:0 na sety (body 51:37), když pouze v jednom setu měl větší starosti, které nakonec ustál. A protože vyhrál suverénně i s ostatními týmy vždy 2:0, podařilo se mu opět zvýšit svůj náskok před posledním kolem na již nedostižných 6 bodů. Druhý v turnaji první ligy i celkově zůstal SK Prosek před Dansportem (29), čtvrtý v turnaji, ale až šestý celkově byl celek ČZU B (20 b.) před pátou Kometou (celkově 4. m. - 27). Sestupuje šestá Plzeň (celk. 5. - 26).

Druhou ligu vyhrál velice překvapivě tým Orionu (9. - 10) před favorizovaným, 7. v pořadí celkové tabulky Sokolovem, osmým Prosekem B a 10. družstvem tabulky SK Kometou B, které má celkově 4 body. V přílohách jsou výsledky a tabulky včetně tabulky celkového bodování (zpracoval vedoucí soutěže Ing. Daniel Dvořák).