St. žákyně

3. kolo st. žákyň - Olymp B zvyšuje náskok!

26.11.2015

Třetí kolo pražského přeboru starších žákyň ukázalo současnou více než přesvědčivou formu lídra tabulky - kolektivu hráček PVK Olymp Praha B, vedeného Janou "Angellou" Pospíšilovou. Vedoucí celek tabulky opět vyhrál hladce turnaj I. ligy a odpoutal se od svého nejbližšího soupeře - Olymp A (48 bodů) už o 3 body v celkovém pořadí bodování po třech kolech. Třetí v turnaji I. ligy i celkově skončila tým SKŠ ZŠ Mikulova (44 b.), čtvrtá v turnaji Kometa A (39) jen stahuje jednobodový náskok Orionu, který tentokrát z pátého místa v turnaji "poputuje" do II. ligy kola čtvrtého.

Druhou ligu vyhrálaŠpanielka před Dansportem, zatímco poslední 4. Střešovice (36) neuhájil svoje postavení před "A" družstvem Kavčích Hor (celkově 8.m. - 31 b.). Takže Tatran sestupuje "až" do třetí ligy, čímž si notně pohorší pro další pokračování soutěže.

Ve třetí lize uspěl bez "ztráty kytičky" suverénní Olymp D (11.m. - 22) před zklamanými hráčkami Studia Sport (10.m. - 24), kterým se na 2. místě v turnaji nepovedlo vrátit se zpět tam, kam zřejmě patří, totiž do skupiny II. ligy. Z třetí ligy sestupuje celkově 14. tým SK BU Hostivař - nahrazen bude 13. Olympem C, poslední příčky tabulky obsazují stále celky Komety B (5) a SAVO Praha (3 body). pro přílohy jsou využity podklady vedoucí soutěže Ing. Jana Černého.