St. žákyně

4.11. - termín 2. kola starších žákyň - rozpis turnajů!

27.10.2018

Hned po skončení sobotního soutěžního kola mladších žákyň se v neděli utká celkem 24 družstev ve druhém kole přeboru Prahy starších žákyň. Představuje to celkem 36 utkání v šesti ligových turnajích, ve kterých si o největší pozornost samozřejmě žádají ty nejkvalitnější skupiny I. a II. ligy přeboru. No pochopitelně, v těch se bude také rozhodovat o pořadí na nejúspěšnějších tabulkových postech.

A jak tedy vypadá složení nadcházejících turnajů? Skupina I. ligy se bude hrát na "Mikulovce" na Opatově a utkají se v ní nejlepší týmy I. kola - tedy Olymp A (lídr tabulky po 1. kole!), 2. Studio Sport, 3. Olymp B a postupující z druhé ligy - Olymp E! Tady také bude startovat turnaj VI. ligy, s družstvy Meteoru B, ZŠ Mikulova B, ZŠ Mikulova C a Komety C.

Skupiny II.  a IV. ligy bude hostit TJ Orion Praha v tělocvičně ZŠ Dolní Břežany a startují: ve II. lize - domácí Orion A a dále SK Dansport, SK Španielka a SK Kometa A, zatímco ve IV. lize to budou týmy Orionu B, Olympu C, SK Slavia - volejbal a Beachklubu Ládví.. 

Třetí ligu přivítá na "svém" hřišti tělocvičny v základní škole v Žernosecké ulici v Praze 8 agilní klub SK Meteor Praha a hrát zde bude domácí tým Meteoru A spolu s celky SKŠ ZŠ Mikulova, Tatranu Střešovice a Olympu D. Turnaj V. ligy v gymnáziu Mezi školami v Nových Butovicích, jehož složení tvoří celky SAVO, Kometa B, T. Střešovice B a Orion C, pořádá domácí klub SAVO Praha. Rozpis 2.kola soutěže spolu s celkovými výsledky kola prvého uvádíme v příloze k tomuto komentáři.

Komise mládeže PVS (27.10.2018).