St. žákyně

5. kolo přeboru starších žákyň 3. března - rozpis!

14.2.2019

V přílohách nabízíme návštěvníkům našeho webu Pražského volejbalového svazu pohled na rozpis turnajů 5. kola přeboru Prahy starších žákyň. To je na programu v neděli 3. března 2019 a hrát se bude jako obvykle na šesti hřištích tělocvičen pořadatelských družstev. Skupina I. ligy bude hrána v základní škole v Břežanech (Na vršku 290) a budou v ní kromě výše zmíněných celků dále domácí celkově čtvrtý Orion A a třetí v pořadí Olymp A - tedy všechny 4 nejlepší týmy soutěže. Karty jsou rozdány tak, že stále se bojuje nejen o 1. - 2. místo, když lídr tabulky Studio má pouze o jeden bod více nežli 2. Olymp B, ale i o bronz, neboť 3. Olymp A má pouze o jedn bod více nežli 4. Orion A - ten má ovšem vyhodu domácího prostředí.

Turnaj II. ligy bude pořádat SK Meteor ve "svojí" tělocvičně základní školy v Žernosecké ulici, skupina třetí ligy bude hostem v tělocvičně základní školy Mikulova na Opatově, zatímco čtvrtou ligu bude hostit tak jako ligu první znovu TJ Orion v Dolních Břežanech. SKŠ ZŠ Mikulova pořádá kromě třetí ligy také ligu pátou a konečně turnaj VI. ligy bude pořádat SK Kometa Praha v tělocvičně základní školy Na Šutce. Začátky turnajů jsou následující: I. a IV. liga ve 12 hodin, II. liga od 11 hodin, III. a VI. liga od 9 a V. liga po skončení posledního utkání turnbaje III. ligy.

Věřme, že i toto soutěžní kolo přinese stejně jako ty předcházející kvalitní dívčí volejbal! Podklady včetně souhrnu výsledků 4. kola a tabulku celkového bodování připravil vedoucí soutěže Ing. jan Černý

Komise mládeže PVS.