St. žákyně

Olymp B do čela přeboru st. žákyň po 5. kole!

10.3.2019

Přetahovaná na špici tabulky soutěže pražského přeboru starších žákyň pokračovala i v průběhu turnaje I. ligy 5. kola, které se hrálo v neděli 3. března. Dosud společně vedoucí družstvo Studio Sport totiž vcelu nečekaně selhalo, když prohrálo nejenom se svým letošním největším rivalem - Olympem B 0:2, ale stejným výsledkem také s Olympem A (110 b.), což znamenalo ihned ztrátu dvou bodů do celkového hodnocení oproti "staronovému" lídrovi Olympu B, který tak vede před Studiem (115 bodů) o jeden bod před posledním kolem soutěže. Čtvrtý Orion  sestupuje do II. ligy závěrečného kola.

Do nejlepší skupiny, ve které se v neděli 24. března t.r. budou předávat medaile a diplomy těm nejlepším týmům soutěže, postupuje vítěz II. ligy celek Tatranu Střešovice, kterému se z 10. místa celkového bodování postupem do I. ligy závěrečného kola povedl opravdu "husarský kousek"! Naopak škoda pro Orion, který mezi čtyři nejlepší týmy soutěže prakticky bezesporu patří, a to jak získanými 107 body, tak i kvalitní hrou.

V příloze uvádíme výsledky a tabulky všech šesti výkonnostních skupin, souhrn výsledků a tabulku celkového bodování po peti kolech.

Komise mládeže PVS (9.3.2019).