St. žákyně

Olymp B před Olympem A v 1.kole starších žákyň!

17.10.2015

Velice zajímavé začala soutěž přeboru Prahy starších žákyň 2015/16! Hned v úvodu totiž "převzal taktovku" v podobě vedení v turnaji I.ligy soutěže a podobně i v celkovém pořadí bodování celek PVK Olymp B, vedený Janou Pospíšilovou. Naznačuje to, že nejlepší hráčky z mladší kategorie byly dobře "zapracovány" do staršího kolektivu a připraví tak svému rivalovi a současně spolufavoritu celé soutěže "horké" chvíle? Toho se určitě dočkáme, protože při dobré paměti si jistě všichni vzpomeneme na souboje těchto dvou družstev jak v mladších, tak i ve starších žákyních až do úplného konce předloňských a loňských soutěží! Nezapomeňme ale na ostatní velice kvalitní družstva v nejlepší skupině přeboru! Na třetím místě skončila ZŠ Mikulova před 4. Tatranem Střešovice a 5. Kometou A, kterou čeká sestup do o jednu úroveň nížší skupinu druhého kola.

Skupinu II. ligy vyhrál po neuvěřitelně vyrovnaném souboji tří týmů Orion, když stejný počet výher mělly i Kavcčí Hory A a Dansport, ale vždy o jeden set horší skóre tyto týmy odsunuly na nižší příčky. Čtvrtá Španielka sestupuje do třetí ligy, dokud ji vystřídá Studio Sport , jehož i o několik zraněných hráček oslabené ale vítězné družstvo nakonec zaslouženě postupuje, když za sebou nechalo týmy Olympu D i C a SK BU Hostivař.

Všechny podrobné výsledky a tabulky skupin spolu se souhrnem výsledků 1.kola soutěže a tabulkou celkového bodování (autor: Ing. Jan Černý, vedoucí soutěže) přikládáme k článku.