St. žákyně

Olymp B před Studiem ve 4. kole starších žákyň!

20.12.2017

Podobně jako v předešlých soutěžních kiolech tak i v tomto právě odehraném kole čtvrtém pokračoval napínavý souboj obou zdaleka nejlepších družstev - PVK Olymp Praha B a Studia Sport. Nyní měl zase navrch Olymp B, který po turnajové výhře získal nepatrný náskok jednoho bodu v čele tabulky právě před svými sokyněmi ze Studia - ty mají 64 bodů. Třetí v turnaji první ligy byly hráčky Olympu D (celkově 3. místo s 59 body) před před Olympem C (6.m. - 50 b.).

Sestupující Olymp C nahradí ve skupině I. ligy vítěz druhé ligy - tým SK Kometa Praha A (celkově 4.m. - 56 b.), který vyhrál před Orionem A, celkově sedmým se 46 body. Celkově pořadí dále vypadá takto: 5. místo patří Olympu A (52), 8.  SKŠ ZŠ Mikulova

(38), 9. SK Slavia B (36) a 10. místo patří týmu SK Španielka Řepy, který získal dosud 30 bodů. V přílohách jsou další podrobné výsledky a tabulky 4. kola pražského přeboru starších žákyň spolu se souhrnem výsledků a s tabulkou celkového bodování soutěže (vedoucí soutěže - Ing. Jan Černý).

Vážené hráčky, trenéři/trenérky, funkcionáři a diváci/návštěvníci našeho webu, přejeme Vám krásné prožití vánočních svátků a hodně zdraví v Novém roce!

Komise mládeže PVS (20.12.2017).