St. žákyně

Olymp B vládne přeboru starších žákyň po 2. kole!

1.11.2017

Hráčky dosavadního lídra soutěže přeboru Prahy starších žákyň - týmu PVK Olymp Praha B, si znovu velice snadno poradily se svými soupeřkami z družstev skupiny I. ligy 2. kola a vládnou tak tabulce s již dvoubodovým náskokem před dvojicí týmů SK Kometa Praha A a Studio Sport. Ty mají po 31 bodech, ale s dovětkem trpkým pro Kometu, neboť ta se po nevalném výsledku "poroučí" na základě čtvrtého místa ve skupině do II. ligy.

Lepší sportovní formu naznačilo "A" družstvo Olympu, které po velkém boji s rivalkami z Orionu A získalo prvenství v druhé loze a postupuje tak do nejkvalitnější skupiny. Z II. ligy sestupje ZŠ Mikulova. Třetí ligu vyhrál nadějný celek SK Slavia B před Meteorem a Španielkou, do IV. ligy sestupuje Tatran Střešovice. A poalsdni postup? ten patří vítěznému družstvu IV. ligy - SK Dansport Praha, který za sebou nechal druhý Orion B, Kometu B, SAVO a Slavii A, což je trošku i překvapující výsledek.

A jak vypadá pořadí ? Stručně: O prvních třech nejlepších jsme psali už dříve, čtvrtým je Olymp D (28 bodů) před pátým Olympem A (27), na 6. - 7. místě jsou společně s 23 body Olymp C a Orion A, 8. místo patří SKŠ ZŠ Mikulova. SK Slavia B je devátá se 17 body, 10. místo obsazuje Tatran Střešovice se 16 body. Tabulku uzavírá mladý tým SAVO Praha se 3 body. Další pořadí, jakož i podrobné výsledky skupin a tabulku celkového bodování připravil vedoucí soutěže Ing. Jan Černý a je možné ji spatřit v přílohách k tomuto článku.

Komise mládeže PVS (31.10.2017).