St. žákyně

Olymp snížil náskok Studia ve 4. kole starších žákyň!

25.1.2019

 

Podruhé v letošním soutěžním období dosáhl Olymp B na vítězství v turnaji I. ligy přeboru Prahy starších žákyň, stejněq jako jejich největší soupeř - Studio Sport A, které je v čele pořadí nejlepších po čtvrtém kole s 93 body. Avšak Studio byla v další kolech vždy druhé, zatímco hráčky Olympu B, když nevyhrály, skončily vždy až třetí. A to je ten rozdíl jednoho bodu, který dělí lídra tabulky od druhého v pořadí, kterým je právě Olymp B s 92 body. Třetí místo si spolehlivými výkony udržuje Olymp A s 87 body. Ten nyní sice nusel zabohjovat výhrou ve skupině druhé ligy, ale má možnost opět změřit síly se svým rivalem - Orionem A (86) o celkové 3.místo.

Za těmito družstvy už v pořadí zeje veliká 10bodová mezera, za kterou je na 5. místě PVK Olymp Praha E (77 b.) před 6. SK Kometa Praha A (76), za níž na 8. místě znovu se ztrátou 6 bodů následuje SK Dansport Praha se 70 body. A jaké jsou další postupy a setupy? Ze III. ligy postupuje Tatran Střešovice, ze IV. ligy  Olymp D, z V. ligy SK Meteor B a konečně ze VI. ligy Tatran Střešovice B. Sestupy pak vypadaly následovně: z II. ligy Olymp C, ze III. ligy Orion B, ze IV. ligy Olymp C a z V. ligy do šesté SK Kometa Praha B. Všechny výsledky skupin a souhrny výsledky včetně celkového bodování soutěže najdete v přílohách, které připravil vedoucí soutěže Ing. jan Černý.

Upozorňujeme, že výsledky všech pražských soutěží dospělých i mládeže lze také najít v rubrice našeho webu "Výsledky soutěží" prolinkem na http://www.cvf.cz/souteze/?kraj=PP!

 

Komise mládeže PVS (24.1.2019).