St. žákyně

Olymp vítězem Českého poháru žákyň - gratulace!

9.3.2015

Obě družstva starších žákyň PVK Olymp Praha si o víkendu "jen tak odskočila" k účasti na finálovém turnaji Českého poháru žákyň 2014/15 a ejhle: dostavil se jeden z největších úspěchů pražského dívčího žákovského volejbalu v poslední době - "A" tým Olympu zaslouženě celou soutěž Českého poháru žákyň vyhrál (!) a jeho "B" družstvo skončilo šesté!

Toto umístění m.j. znamená, že do 1. části Přeboru ČR žákyň, které započne cca za měsíc, se budou moci kvalifikovat další dva týmy v pořadí přeboru Prahy 2014/15. A to je velký přínos dívčímu volejbalu v Praze, neboť právě takováto měření sil našich družstev s jinými krajskými výběry zkvalitňují spolu s celostátními turnaji krajských center mládeže úroveň volejbalu v kategoriích mládeže a vyhledávají nové talenty, mířící do reprezentačních výběrů ČR.

Jménem výboru Pražského volejbalového svazu i jménem svým upřímně gratuluji členkám týmu PVK Olymp Praha A k vynikajícímu úspěchu a přeji podobně úspěšné pokračování jejich hráčské kariéry. Věřím, že tato zpráva bude dobrou pozvánkou na závěrečný finálový turnaj pražského přeboru starších žákyň, který se bude konat v neděli 22. března t.r.

V příloze fotografie vítězného celku s trofejemi.

Petr Vosecký, předseda Pražského volejbalového svazu (9. března 2015).

Olymp-A_vitez_CP-zakyn_2014-15.jpg
Olymp-vitezCP.jpg