St. žákyně

Překvapení kola: starší žákyňě Studia Sport vyhrály I. ligu!

11.12.2006

Čtvrtý turnaj 1.ligy starších žákyň vyhrálo stále se lepšící družstvo Studia Sport, když v tělocvičnách ZŠ Španielka nenašlo ani v jednom zápase přemožitele. Po úvodu ve druhé lize tak stupínek po stupínku stoupají volejbalistky z Uhříněvsi vzhůru-postupně přidávají v bilanci turnajů vždy jedno vítězství navíc, v sobotu 9.12. porazilo Studio Sport poprvé Olymp. Celkovým skóre 8:2 se čtyřmi výhrami se tak družstvo, vedené Danielou Baumrukovou, propracovalo na celkové druhé místo. Určitě největším tahounem "bojovnic z pražského venkova" je kapitánka Veronika Dostálová. Celkově si Olymp drží vedení i po druhé příčce v turnaji, Kometa tradičně obsadila 3. místo, překvapivě se udržely v 1. lize volejbalistky Španielky "B" a stejně překvapivě sestupují žákyně Slavie, vítězky úvodního turnaje. Do první ligy se vrací Dansport. Souboj o prvenství a další místa v kategorii starších žákyň bude ještě hodně napínavý. Výsledky a tabulky 4. kola vč. bodování po 4. kole přineseme co nejdříve.