St. žákyně

Rozhodne již 5. kolo starších žákyň o medailích?

11.2.2020

Po poměrně dlouhé přestávce bude neděle 8. března t.r. dalším hracím dnem pro soutěž přeboru Prahy starších žákyň. Všech sedm lig bude v neděli svědkem bojů 5. kola o nejlepší pozici před závěrečnými turnaji, které rozhodnou nejen o přebornických medailích, ale i celkovém pořadí na dalších 24 místech tabulky.

Pochopitelně nejvíce nás bude zajímat výsledek turnaje první ligy, která se ve složení družstev Studio Sport D, PVK Olymp Praha A + B a TJ Orion Praha A sejde ve sportovní hale základní školy Na Vršku 290 v Dolních Břežanech. Utkání tohoto turnaje ukáží, zda si Olymp A (107 bodů) udrží svůj výsostný náskok čtyř bodů před druhým Olympem B a osmi bodů před třetím Studiem Sport (99). Tyto týmy mají spolu s celkově čtvrtým Orionem (97) nevětší šance na zisk přebornických medailí.

Skupina druhé ligy bude svůj turnaj hrát v tělocvičně ZŠ Mikulova na Opatově a zúčastni se týmy Dansportu A, ZŠ Mikulova A, SK Slavia Praha - volejbal a PVK Olymp Praha D. Ostatní podrobnosti pátého kola lze vyhledat v rozpisu, který zveřejňujeme v příloze k článku.

Komise mládeže PVS.