St. žákyně

Starší žákyně Olympu A před Olympem B v 1. kole!

10.10.2019

V neděli 6. října se uskutečnilo 1. kolo soutěže pražského přeboru starších žákyň, které je po soutěži minivolejbalu (60týmů) s 27 družstvy druhou nejpočetnější soutěží mládeže. Současně každoročně kladně hodnotíme vysokou herní úroveň většiny týmů z 1. poloviny tabulky, ale ani další družstva nejsou o moc pozadu.

Zatímco loňský přeborník Prahy - Studio Sport, po částečné generační výměně ve složení týmu "spočinulo" až na čtvrtém místě ve skupině I. ligy, oba nejlepší celky Olympu si to hned v úvodu soutěže "rozdaly na férovku" ... a úspěšnější bylo družstvo PVK Olymp Praha A, které ziskem plného počtu bodů za sebou nechalo jak své "mateřské" rivalky z "Béčka" Olympu, tak 3. Orion A a 4. Studio, které je tím odsouzeno k sestupu do II. ligy 2. kola. Olymp A se tak ujal vedení v tabulce a my už nyní jsme zvědavi, jaké bude pokračování soutěže.

Další podrobné výsledky a tabulky všech 7 skupin najdete v příloze k článku, kterou zpracoval nový vedoucí soutěže starších žákyň Ing. Martin Lepič.

Komise mládeže PVS (9.10.2019).