St. žákyně

Týmy Olympu A+B v čele tabulky st. žákyň po 2. kole

5.11.2019

Navlas stejných výsledků v turnajích první ligy prvého a nyní i druhého kola pražského přeboru starších žákyň dosáhla družstva PVK Olymp Praha A, Olympu B a Orionu A! I nyní vyhrál "A" tým Olympu, druhý byl Olymp B a třetí turnajové místo obsadilo družstvo TJ Orion Praha A. Tím se také vždy o jeden bod zvýšily odstupy třech nejlepších: Olymp A - 54 bodů, Olymp B - 52 bodů a Orion A 50 bodů. za nimi jsou na 4. - 5. místě celk Dansportu A a Studia Sport D, pak už je odstup větší, neboť na 6. místě má Slavia Praha 43 bodů.

Výsledky a tabulky prvé ligy ale i ostatních šesti výkonnostních skupin najdete nejen v přílohách k tomuto článku, ale výhodně si je přečíst i na webu ČVS http://www.cvf.cz/ v rubrice Soutěže/praha/starší žákyně.